Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 nov. 2018 și 24 mar. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 126 atribuiri.
Pompa
Pompa
Tevi
Tevi
Tevi
Tevi
Tevi
Tevi
Tevi
Vaselina
Tevi
Tevi
Tevi
Pachet scule
Pachet materiale de protectie
Pachet materiale de protectie
Kit reparatie pompa 40/3/T23
Manusi lacatus
Accesorii scule
Pachet materiale de protectie
Scule si unelte
Accesorii sudura
Tevi
Echipament protectie
Echipament de protectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30324530
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIȚU DANIELA
Prin: NIȚU DANIELA
Prin: NIȚU DANIELA
Prin: NIȚU DANIELA
Prin: NIȚU DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.343 RON
Profit net
-29.174 RON
Capitaluri proprii
-89.144 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.573 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 143.784 RON | 366.623 RON | 87.437 RON | 114.102 RON | 60.248 RON | 13.862 RON | 162.304 RON | 66.578 RON | 79.508 RON | 71.035 RON | 67.068 RON | 46.017 RON | 5.343 RON |
| Profit net | -2.551 RON | 12.971 RON | -1.973 RON | 51.118 RON | 14.024 RON | 678 RON | 60.043 RON | 15.907 RON | 42.709 RON | 61.041 RON | 28.299 RON | -60.210 RON | -29.174 RON |
| Total active | 45.349 RON | 136.853 RON | 50.174 RON | 171.496 RON |
Comparație cu 234 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 173.066 RON |
| 102.836 RON |
| 222.952 RON |
| 195.563 RON |
| 231.506 RON |
| 304.859 RON |
| 327.774 RON |
| 152.586 RON |
| 127.593 RON |
| Active circulante | 45.349 RON | 136.853 RON | 50.174 RON | 171.496 RON | 173.066 RON | 102.836 RON | 222.952 RON | 195.563 RON | 231.506 RON | 304.859 RON | 327.774 RON | 152.586 RON | 127.593 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.351 RON | 10.620 RON | 8.646 RON | 59.765 RON | 73.788 RON | 74.466 RON | 148.142 RON | 164.049 RON | 206.757 RON | 267.798 RON | 296.097 RON | -59.970 RON | -89.144 RON |
|---|
| Datorii totale | 47.700 RON | 126.233 RON | 41.528 RON | 112.819 RON | 100.366 RON | 29.458 RON | 75.898 RON | 32.602 RON | 25.837 RON | 37.061 RON | 31.677 RON | 212.556 RON | 216.737 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|