Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30334428
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Prin: AGHERGHELOAEI DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
295.468 RON
Profit net
245.178 RON
Capitaluri proprii
245.378 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 318.588 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.480 RON | 208.947 RON | 216.919 RON | 217.852 RON | 208.843 RON | 217.875 RON | 296.461 RON | 295.468 RON |
| Profit net | 79.207 RON | 175.768 RON | 181.376 RON | 157.167 RON | 160.802 RON | 173.279 RON | 244.461 RON | 245.178 RON |
| Total active | 83.112 RON | 180.594 RON | 186.475 RON | 163.058 RON | 164.075 RON | 175.351 RON | 247.104 RON | 247.990 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 20 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2019.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 83.112 RON |
| 180.594 RON |
| 186.475 RON |
| 163.058 RON |
| 164.075 RON |
| 175.351 RON |
| 247.104 RON |
| 247.990 RON |
| Capitaluri proprii | 79.407 RON | 175.968 RON | 181.576 RON | 157.367 RON | 161.002 RON | 173.479 RON | 244.661 RON | 245.378 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.705 RON | 4.626 RON | 4.899 RON | 5.691 RON | 3.073 RON | 1.872 RON | 2.443 RON | 2.612 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|