Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 oct. 2016 și 13 aug. 2020.
FOISOARE LEMN
Imprejmuire cu gard din panouri bordurate
Lucrari de reconfigurarte utilitati,Mobilier destinat cabinetelor medicale
Amenajari spatii publice ( parcuri )
Achizitie pachet standuri vanzare-tonete ( targuri,piete etc.)
AMENAJARE PARC
BETONARI SANTURI
BETONARI DE SUPRAFETE
Placari cu gresie sau faianta
Confectionat porti-diverse materiale
BETONARI DE SUPRAFETE
BETONARI DE SUPRAFETE
GARD BORDURAT
GARD STRADAL
REPARATII BIROU CONTABILITATE, ACHIZITII, STARE CIVILA, SALA SEDINTE CONSILIU, CAM AGRICOLA, SECRETA
birou
comoda
corp mobilier birotica
etajera colt
Fiset mare depozitare documente
RENOVARE ARHIVA, HOL PARTER, GRUP SANITAR, SCARI INTERIOARE, HOL ETAJ PRIMARIE
REPARATIE CAPITALA GARAJ SI CAMERA CENTRALA TERMICA , REPARATIE PERETE EXTERIOR PRIMARIE
FOISOR LEMN
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30468411
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
30.545 RON
Profit net
-15.859 RON
Capitaluri proprii
-6.329 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.540 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.701 RON | 140.800 RON | 213.000 RON | 128.264 RON | 79.703 RON | 180.217 RON | 33.547 RON | 132.194 RON | 81.338 RON | 19.891 RON | 29.551 RON | 22.093 RON | 18.726 RON | 30.545 RON |
| Profit net | 26.423 RON | 87.097 RON | 150.782 RON | 100.057 RON | 67.996 RON | 137.584 RON | 18.936 RON | 82.818 RON | 23.505 RON | -727 RON | 7.158 RON | -591 RON | -8.288 RON | -15.859 RON |
| Total active | 29.418 RON |
Comparație cu 1772 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 88.197 RON |
| 155.362 RON |
| 101.157 RON |
| 70.170 RON |
| 140.426 RON |
| 26.359 RON |
| 104.186 RON |
| 121.854 RON |
| 119.773 RON |
| 127.165 RON |
| 125.886 RON |
| 117.607 RON |
| 101.748 RON |
| Active circulante | 29.418 RON | 88.197 RON | 155.362 RON | 101.157 RON | 70.170 RON | 140.426 RON | 26.359 RON | 104.186 RON | 121.854 RON | 119.773 RON | 127.165 RON | 125.886 RON | 117.607 RON | 101.748 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 199 RON | 200 RON | 137.784 RON | 19.136 RON | 19.136 RON | 19.136 RON | 18.409 RON | 25.567 RON | 17.818 RON | 9.530 RON | -6.329 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.218 RON | 87.997 RON | 155.162 RON | 100.958 RON | 69.970 RON | 2.642 RON | 7.223 RON | 85.050 RON | 102.718 RON | 101.364 RON | 101.598 RON | 108.068 RON | 108.077 RON | 108.077 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|