Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30484883
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: DRAGOŞ VÂLCU MANAGEMENT SRL, MULTI MEDIA EST SRL, VÎLCU DRAGOŞ
Prin: DRAGOŞ VÂLCU MANAGEMENT SRL, MULTI MEDIA EST SRL, VÎLCU DRAGOŞ
Prin: DRAGOŞ VÂLCU MANAGEMENT SRL, MULTI MEDIA EST SRL, VÎLCU DRAGOŞ
Prin: DRAGOŞ VÂLCU MANAGEMENT SRL, MULTI MEDIA EST SRL, VÎLCU DRAGOŞ
Prin: DRAGOŞ VÂLCU MANAGEMENT SRL, MULTI MEDIA EST SRL, VÎLCU DRAGOŞ
Prin: DRAGOŞ VÂLCU MANAGEMENT SRL, MULTI MEDIA EST SRL, VÎLCU DRAGOŞ
Prin: MULTI MEDIA EST SRL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
249.944 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 512.724 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 251.096 RON | 495.987 RON | 759.153 RON | 942.797 RON | 2.275.845 RON | 3.302.651 RON | 1.415.247 RON | 27.415 RON | 1.141.145 RON | 987 RON | — | — | — | 0 RON |
| Profit net | -1.973 RON | -173.968 RON | -33.105 RON | -241.389 RON | 273.746 RON | 4.868 RON | -188.179 RON | -51.444 RON | 1.105.236 RON | -12.183 RON | -125 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active |
Comparație cu 1738 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 280.882 RON |
| 164.966 RON |
| 164.381 RON |
| 305.333 RON |
| 1.072.734 RON |
| 1.164.454 RON |
| 402.394 RON |
| 332.724 RON |
| 591.288 RON |
| 416.615 RON |
| 382.099 RON |
| 382.099 RON |
| 382.099 RON |
| 382.099 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 280.882 RON | 164.966 RON | 164.381 RON | 305.333 RON | 1.072.734 RON | 1.164.454 RON | 402.394 RON | 332.724 RON | 591.288 RON | 416.615 RON | 382.099 RON | 382.099 RON | 382.099 RON | 382.099 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.773 RON | -175.741 RON | -208.847 RON | -450.236 RON | -176.490 RON | -581.220 RON | -791.541 RON | -842.984 RON | 262.252 RON | 250.068 RON | 249.944 RON | 249.944 RON | 249.944 RON | 249.944 RON |
|---|
| Datorii totale | 282.655 RON | 340.707 RON | 373.228 RON | 755.569 RON | 1.249.224 RON | 1.718.969 RON | 1.172.773 RON | 1.175.708 RON | 329.036 RON | 166.547 RON | 132.155 RON | 132.155 RON | 132.155 RON | 132.155 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | 4 | 5 | 14 | 10 | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|