Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 apr. 2016 și 29 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
SERVICII SECRETARIAT
SERVICII DE CURATENIE
SERVICII CURATENIE
SERVICII SECRETARIAT
Servicii de curățenie a grupului sanitar amplasat în Parcul Copilului din Burdujeni
Servicii de curățenie și igienizare în Aerogara Aeroportului ”Ștefan cel Mare-Suceava” - 12 luni
Servicii de curățenie a grupului sanitar amplasat în Parcul Copilului din Burdujeni
Servicii de curățenie și igienizare în Aerogara Aeroportului ”Ștefan cel Mare-Suceava” - 12 luni
SERVICII DE CURATENIE SI INTRETINERE CLADIRI
Servicii de curatenie birouri
Servicii de curatenie birouri
Servicii de curatenie birouri
SERVICII DE CURATENIE SI INTRETINERE CLADIRE
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE
Prestari servicii de curatenie si igienizare in Aerogara Aeroportului Stefan cel Mare Suceava
Achizitie pachet papetarie
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE CURATENIE si IGIENIZARE
Servicii de curatenie igienizare,cladiri,birouri
Prestari servicii de curatenie si igienizare in Aerogara Aeroportului �Stefan cel Mare� Suceava.
Servicii de curatenie la Centrul pentru sustinerea traditiilor bucovinene.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30506965
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STRATULAT IOAN
Prin: STRATULAT IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
184.800 RON
Profit net
107.877 RON
Capitaluri proprii
161.069 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 229.428 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.800 RON | 202.200 RON | 215.824 RON | 229.124 RON | 277.206 RON | 177.662 RON | 237.030 RON | 284.903 RON | 194.014 RON | 201.135 RON | 184.800 RON |
| Profit net | 59.668 RON | 123.023 RON | 135.244 RON | 103.056 RON | 127.547 RON | 49.595 RON | 90.104 RON | 125.527 RON | 103.393 RON | 110.491 RON | 107.877 RON |
| Total active | 71.637 RON | 132.146 RON | 160.881 RON | 250.536 RON | 317.974 RON | 202.495 RON | 111.030 RON | 195.869 RON | 114.383 RON | 122.457 RON | 166.346 RON |
Comparație cu 148 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 5.612 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 66.025 RON | 132.146 RON | 160.881 RON | 250.536 RON | 317.974 RON | 202.495 RON | 111.030 RON | 195.869 RON | 114.383 RON | 122.457 RON | 166.346 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 65.064 RON | 123.223 RON | 135.524 RON | 238.580 RON | 144.127 RON | 54.722 RON | 41.680 RON | 127.206 RON | 104.600 RON | 111.308 RON | 161.069 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.573 RON | 8.923 RON | 13.888 RON | 11.956 RON | 173.847 RON | 147.773 RON | 69.350 RON | 68.663 RON | 9.783 RON | 11.149 RON | 5.277 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 5 | — | 7 | 5 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 |
|---|