Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30860716
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VERESS KAROLY
Prin: VERESS OANA EUGENIA
Prin: VERESS KAROLY
Prin: VERESS KAROLY
Prin: VERESS KAROLY
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
51.669 RON
Profit net
-45.647 RON
Capitaluri proprii
-78.153 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 54.129 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.632 RON | 742 RON | 933 RON | 2.442 RON | 4.908 RON | 768 RON | 81.250 RON | 1.910 RON | 44.482 RON | 40.397 RON | 51.669 RON |
| Profit net | -9.608 RON | 742 RON | 846 RON | 1.328 RON | 3.698 RON | 728 RON | -4.268 RON | 1.156 RON | -21.091 RON | -37.087 RON | -45.647 RON |
| Total active | 1.552 RON | 920 RON | 1.097 RON | 3.628 RON | 7.222 RON | 7.829 RON | 18.747 RON | 6.807 RON | 13.526 RON | 12.557 RON | 24.260 RON |
Comparație cu 81 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.200 RON | 4.200 RON | 15.235 RON |
|---|
| Active circulante | 1.552 RON | 920 RON | 1.097 RON | 3.628 RON | 7.222 RON | 7.829 RON | 18.747 RON | 6.807 RON | 9.326 RON | 8.357 RON | 9.025 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.408 RON | 742 RON | 846 RON | 3.116 RON | 6.814 RON | 7.542 RON | 3.274 RON | 6.486 RON | 4.581 RON | -32.506 RON | -78.153 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.960 RON | 178 RON | 251 RON | 512 RON | 408 RON | 287 RON | 15.473 RON | 321 RON | 8.945 RON | 45.063 RON | 102.413 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|