Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iun. 2021 și 14 mai 2026.
sistem de alarmare la efractie
KIT REPARATIE POARTA CULISANTA
Sistem de supraveghere video
sistem de supraveghere video
Mentenanta lunara sistem camere video stradal - 12 luni
SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO
PACHET SISTEME DE SUPRAVEGHERE VIDEO
sistem de supraveghere video 5 camere
sistem de supraveghere video 4 camere
instalare sistem de supraveghere video
Sistem de supraveghere video
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30887339
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
229.856 RON
Profit net
60.021 RON
Capitaluri proprii
119.885 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 181.266 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.668 RON | 117.994 RON | 44.464 RON | 60.332 RON | 87.147 RON | 39.436 RON | 69.845 RON | 77.656 RON | 72.902 RON | 120.266 RON | 123.274 RON | 187.566 RON | 131.187 RON | 229.856 RON |
| Profit net | -1.430 RON | 23.257 RON | 9.727 RON | 22.358 RON | 36.723 RON | -11.765 RON | 21.493 RON | 213 RON | 5.374 RON | 19.634 RON | 1.060 RON | 25.285 RON | 3.364 RON | 60.021 RON |
| Total active | 1.077 RON | 34.696 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 39.303 RON |
| 58.730 RON |
| 99.492 RON |
| 81.115 RON |
| 105.963 RON |
| 103.056 RON |
| 110.111 RON |
| 130.596 RON |
| 116.057 RON |
| 61.315 RON |
| 71.150 RON |
| 126.728 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.592 RON | 2.931 RON | 468 RON | 268 RON | 348 RON | 3.988 RON |
|---|
| Active circulante | 1.077 RON | 34.696 RON | 39.303 RON | 58.730 RON | 99.492 RON | 81.115 RON | 105.963 RON | 103.056 RON | 104.519 RON | 127.665 RON | 115.589 RON | 61.047 RON | 70.802 RON | 122.740 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.230 RON | 22.027 RON | 31.754 RON | 54.112 RON | 90.835 RON | 79.070 RON | 100.563 RON | 100.777 RON | 106.150 RON | 125.784 RON | 112.107 RON | 56.500 RON | 59.864 RON | 119.885 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.307 RON | 12.669 RON | 7.549 RON | 4.618 RON | 8.657 RON | 2.045 RON | 5.400 RON | 2.279 RON | 3.961 RON | 4.812 RON | 3.950 RON | 4.815 RON | 11.286 RON | 6.843 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 |
|---|