Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 mar. 2019 și 27 dec. 2022.
Cuseta+raft cu usi
Dulap cu vitrina
Achizitie etajere Primaria Giuvarasti
Fata catedera scolara
blat masa(12 bucati) si polita mobila(30 bucati)
Birou cu suport tastatura si loc unitate
Achizitie banci de lemn pentru spectatori in cadrul proiectului „Welcome to the middle ages”
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31004096
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
616.142 RON
Profit net
99.154 RON
Capitaluri proprii
179.349 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 577.134 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 331 RON | 118.437 RON | 87.147 RON | 141.309 RON | 95.350 RON | 70.593 RON | 129.379 RON | 216.350 RON | 263.790 RON | 444.078 RON | 284.191 RON | 459.190 RON | 578.527 RON | 616.142 RON |
| Profit net | -387 RON | 6.929 RON | 17.335 RON | -32.611 RON | -16.210 RON | -40.021 RON | -51.943 RON | -66.820 RON | -16.069 RON | 121.431 RON | 88.431 RON | 7.519 RON | 58.503 RON | 99.154 RON |
| Total active |
Comparație cu 1772 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.063 RON |
| 17.609 RON |
| 34.347 RON |
| 33.144 RON |
| 32.753 RON |
| 52.001 RON |
| 45.313 RON |
| 93.632 RON |
| 75.298 RON |
| 336.918 RON |
| 456.120 RON |
| 700.091 RON |
| 730.052 RON |
| 738.071 RON |
| Active imobilizate | 564 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 44.021 RON | 37.949 RON | 194.731 RON | 172.248 RON | 178.366 RON |
|---|
| Active circulante | 6.499 RON | 17.609 RON | 34.347 RON | 33.144 RON | 32.753 RON | 52.001 RON | 45.313 RON | 93.632 RON | 75.298 RON | 292.897 RON | 418.171 RON | 505.360 RON | 557.804 RON | 559.705 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -187 RON | 6.742 RON | 24.077 RON | -8.534 RON | -24.744 RON | -64.765 RON | -116.708 RON | -183.528 RON | -199.597 RON | -78.165 RON | 10.266 RON | 17.785 RON | 80.417 RON | 179.349 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.250 RON | 10.867 RON | 10.270 RON | 41.678 RON | 57.497 RON | 116.766 RON | 162.021 RON | 277.160 RON | 274.895 RON | 415.083 RON | 445.854 RON | 682.306 RON | 649.635 RON | 558.722 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 |
|---|