Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31072872
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
388.394 RON
Profit net
98.387 RON
Capitaluri proprii
98.627 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 318.606 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.013 RON | 156.639 RON | 139.155 RON | 181.183 RON | 93.883 RON | 84.171 RON | 26.333 RON | 123.531 RON | 174.749 RON | 272.443 RON | 297.828 RON | 328.351 RON | 388.394 RON |
| Profit net | 33.752 RON | 12.267 RON | 27.023 RON | 53.863 RON | 24.004 RON | 16.687 RON | -15.525 RON | 13.646 RON | 40.017 RON | 71.383 RON | 66.737 RON | 89.926 RON | 98.387 RON |
| Total active | 212.643 RON | 313.808 RON | 360.667 RON | 273.672 RON | 161.939 RON |
Comparație cu 29 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 100.447 RON |
| 91.823 RON |
| 128.751 RON |
| 179.384 RON |
| 265.871 RON |
| 234.606 RON |
| 346.251 RON |
| 437.200 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.004 RON | 5.871 RON |
|---|
| Active circulante | 212.643 RON | 313.808 RON | 360.667 RON | 273.672 RON | 161.939 RON | 100.447 RON | 91.823 RON | 128.751 RON | 179.384 RON | 265.871 RON | 234.606 RON | 344.247 RON | 431.329 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.952 RON | 46.219 RON | 73.242 RON | 54.103 RON | 24.244 RON | 16.927 RON | -15.285 RON | -1.639 RON | 38.379 RON | 71.623 RON | 66.977 RON | 90.166 RON | 98.627 RON |
|---|
| Datorii totale | 178.691 RON | 267.589 RON | 287.425 RON | 219.569 RON | 137.695 RON | 83.520 RON | 107.108 RON | 130.390 RON | 141.005 RON | 194.248 RON | 167.629 RON | 256.085 RON | 338.573 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|