Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31481028
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SALVINI FRANCESCO
Prin: SALVINI FRANCESCO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-22.089 RON
Capitaluri proprii
-381.980 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 444 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.769 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -89.586 RON | -102.704 RON | -12.054 RON | -13.482 RON | -39.644 RON | -18.795 RON | -21.562 RON | -25.274 RON | -23.088 RON | 4.699 RON | -9.494 RON | -13.906 RON | -22.089 RON |
| Total active | 8.351 RON | 33.781 RON | 577.209 RON |
Comparație cu 1699 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 568.783 RON |
| 564.950 RON |
| 322.608 RON |
| 306.390 RON |
| 303.997 RON |
| 306.206 RON |
| 329.502 RON |
| 329.047 RON |
| 319.944 RON |
| 320.310 RON |
| Active imobilizate | 803 RON | 493 RON | 103 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 7.548 RON | 33.288 RON | 577.106 RON | 568.783 RON | 564.950 RON | 322.608 RON | 306.390 RON | 303.997 RON | 306.206 RON | 329.502 RON | 329.047 RON | 319.944 RON | 320.310 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -85.166 RON | -187.290 RON | -199.344 RON | -212.826 RON | -252.470 RON | -271.265 RON | -292.828 RON | -318.102 RON | -341.190 RON | -336.491 RON | -345.984 RON | -359.891 RON | -381.980 RON |
|---|
| Datorii totale | 93.517 RON | 221.071 RON | 776.553 RON | 781.609 RON | 817.420 RON | 593.873 RON | 599.218 RON | 622.099 RON | 647.396 RON | 665.993 RON | 675.031 RON | 679.835 RON | 702.290 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|---|