Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31702609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Prin: NEDELCU COSTEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.000 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-6.713 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.348 RON | 4.800 RON | 65.181 RON | 2.313 RON | 0 RON | 1.471 RON | 4.500 RON | 3.000 RON | — | — | — |
| Profit net | 4.502 RON | -10.488 RON | 15.922 RON | -12.085 RON | -6.887 RON | -5.066 RON | 4.279 RON | 2.910 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 5.651 RON | 10.196 RON | 31.101 RON | 17.166 RON | 8.656 RON | 1.513 RON | 4.276 RON | 6.187 RON | 6.187 RON | 6.187 RON | 187 RON |
Comparație cu 364 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2020.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 5.651 RON | 10.196 RON | 31.101 RON | 17.166 RON | 8.656 RON | 1.513 RON | 4.276 RON | 6.187 RON | 6.187 RON | 6.187 RON | 187 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.702 RON | -5.786 RON | 10.136 RON | -1.949 RON | -8.836 RON | -13.902 RON | -9.623 RON | -6.713 RON | -6.713 RON | -6.713 RON | -6.713 RON |
|---|
| Datorii totale | 949 RON | 15.982 RON | 20.965 RON | 19.115 RON | 17.492 RON | 15.415 RON | 13.899 RON | 12.900 RON | 12.900 RON | 12.900 RON | 6.900 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|