Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 nov. 2016 și 12 iun. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 271 atribuiri.
PLAN DE EVACUARE A3
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
Servicii în domeniul securității și sănătății în muncă
SERVICII SSM SI SU PENTRU 2024 - 11 LUNI - ACT C
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SERVICII SSM + SU
SSM SI SU PENTRU LUNA 01 2024 - ACT C
SERVICII SSM + SU
EVALUARE RISC LA SECURITATE FIZICA PENTRU 3 CORPURI
FISE SSM + SU
SERVICII SSM + SU
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31776398
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BUNGHIUZ MARIUS ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
-70 RON
Profit net
-686 RON
Capitaluri proprii
72.518 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 225.159 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.000 RON | 204.105 RON | 209.573 RON | 115.786 RON | 169.232 RON | 197.856 RON | 235.188 RON | 216.839 RON | 296.766 RON | 296.735 RON | 239.977 RON | 226.942 RON | -70 RON |
| Profit net | -1.209 RON | 164.518 RON | 130.481 RON | -15.087 RON | 36.299 RON | 38.186 RON | 57.434 RON | 89.917 RON | 108.135 RON | 143.644 RON | 70.552 RON | 30.042 RON | -686 RON |
| Total active | 24.237 RON | 169.768 RON | 304.726 RON | 109.028 RON |
Comparație cu 586 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 145.004 RON |
| 137.671 RON |
| 154.335 RON |
| 186.401 RON |
| 155.219 RON |
| 199.521 RON |
| 182.599 RON |
| 144.751 RON |
| 73.000 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 24.237 RON | 169.768 RON | 304.726 RON | 109.028 RON | 145.004 RON | 137.671 RON | 154.335 RON | 186.401 RON | 155.219 RON | 199.521 RON | 182.599 RON | 144.751 RON | 73.000 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.009 RON | 163.509 RON | 293.990 RON | 96.903 RON | 133.203 RON | 122.109 RON | 136.262 RON | 171.674 RON | 143.535 RON | 187.287 RON | 161.100 RON | 118.315 RON | 72.518 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.246 RON | 6.259 RON | 10.736 RON | 12.125 RON | 11.801 RON | 15.562 RON | 18.073 RON | 14.727 RON | 11.684 RON | 12.234 RON | 21.499 RON | 26.436 RON | 482 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 0 |
|---|