Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31974158
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POP IOAN FLORIN
Prin: POP IOAN FLORIN
Prin: POP IOAN FLORIN
Prin: POP IOAN FLORIN
Prin: POP IOAN FLORIN
Prin: POP IOAN FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
9.000 RON
Profit net
7.560 RON
Capitaluri proprii
35.185 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 143.439 RON | 122.590 RON | 243.013 RON | 85.700 RON | — | — | — | 11.988 RON | 2.000 RON | 24.711 RON | — | — | 9.000 RON |
| Profit net | 35.892 RON | -16.634 RON | 109.305 RON | 31.519 RON | -11.115 RON | -1.521 RON | -156.085 RON | 12.930 RON | -640 RON | 23.919 RON | -50 RON | -96 RON | 7.560 RON |
| Total active | 37.898 RON | 21.457 RON | 130.158 RON | 170.660 RON |
Comparație cu 764 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 158.344 RON |
| 156.823 RON |
| 738 RON |
| 14.027 RON |
| 3.670 RON |
| 28.331 RON |
| 28.281 RON |
| 28.231 RON |
| 37.231 RON |
| Active imobilizate | 645 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.253 RON | 21.457 RON | 130.158 RON | 170.660 RON | 158.344 RON | 156.823 RON | 738 RON | 14.027 RON | 3.670 RON | 28.331 RON | 28.281 RON | 28.231 RON | 37.231 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 36.092 RON | 19.458 RON | 128.763 RON | 160.283 RON | 149.168 RON | 147.647 RON | -8.438 RON | 4.492 RON | 3.852 RON | 27.771 RON | 27.721 RON | 27.625 RON | 35.185 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.806 RON | 1.999 RON | 1.395 RON | 10.377 RON | 9.176 RON | 9.176 RON | 9.176 RON | 9.535 RON | -182 RON | 560 RON | 560 RON | 606 RON | 2.046 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|