Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32089783
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Prin: STOȘESCU CORINA MARIA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
50.000 RON
Profit net
48.258 RON
Capitaluri proprii
394.815 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 69.735 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.685 RON | 45.000 RON | 54.000 RON | 49.500 RON | 58.940 RON | 59.000 RON | 68.512 RON | 69.659 RON | 50.000 RON |
| Profit net | 27.751 RON | 43.121 RON | 51.868 RON | 47.487 RON | 56.820 RON | 56.794 RON | 66.015 RON | 67.333 RON | 48.258 RON |
| Total active | 32.113 RON | 75.504 RON | 125.836 RON | 143.982 RON | 200.801 RON | 257.596 RON | 308.890 RON | 360.422 RON | 408.230 RON |
| Active circulante | 32.113 RON | 75.504 RON | 125.836 RON | 143.982 RON | 200.801 RON | 257.596 RON |
Comparație cu 501 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2022.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 308.890 RON |
| 360.422 RON |
| 408.230 RON |
| Capitaluri proprii | 30.983 RON | 74.104 RON | 95.229 RON | 142.717 RON | 199.536 RON | 256.331 RON | 279.224 RON | 346.557 RON | 394.815 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.130 RON | 1.400 RON | 30.607 RON | 1.265 RON | 1.265 RON | 1.265 RON | 29.666 RON | 13.865 RON | 13.415 RON |
|---|