Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32214479
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RADU IONUŢ RĂZVAN
Prin: RADU IONUŢ RĂZVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
72.798 RON
Profit net
-37.753 RON
Capitaluri proprii
-89.555 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 90.139 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.402 RON | 99.651 RON | 124.870 RON | 151.767 RON | 124.649 RON | 111.481 RON | 103.002 RON | 87.877 RON | 72.656 RON | 82.858 RON | 112.949 RON | 94.795 RON | 72.798 RON |
| Profit net | 5.516 RON | 14.599 RON | 17.300 RON | 33.986 RON | 20.048 RON | 8.502 RON | -5.007 RON | -15.003 RON | -14.464 RON | -37.568 RON | -16.415 RON | -30.892 RON | -37.753 RON |
| Total active | 48.754 RON | 38.425 RON | 51.071 RON |
Comparație cu 8996 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69.419 RON |
| 71.233 RON |
| 84.066 RON |
| 78.291 RON |
| 71.784 RON |
| 75.147 RON |
| 35.057 RON |
| 35.401 RON |
| 12.356 RON |
| 12.927 RON |
| Active imobilizate | 865 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 47.889 RON | 38.425 RON | 51.071 RON | 69.419 RON | 71.233 RON | 84.066 RON | 78.291 RON | 71.784 RON | 75.147 RON | 35.057 RON | 35.401 RON | 12.356 RON | 12.927 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.716 RON | 20.315 RON | 37.615 RON | 60.021 RON | 59.018 RON | 67.520 RON | 62.513 RON | 47.510 RON | 33.046 RON | -4.522 RON | -20.937 RON | -51.829 RON | -89.555 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.038 RON | 18.110 RON | 13.456 RON | 9.398 RON | 12.215 RON | 16.546 RON | 15.874 RON | 24.371 RON | 42.300 RON | 39.579 RON | 57.314 RON | 65.550 RON | 102.482 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|