Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32324137
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU SIMION
Prin: STANCIU SIMION
Prin: STANCIU SIMION
Prin: STANCIU SIMION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
210.960 RON
Profit net
-9.287 RON
Capitaluri proprii
2.655 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 288.507 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.395 RON | 57.540 RON | 138.614 RON | 140.439 RON | 167.956 RON | 170.828 RON | 254.918 RON | 333.779 RON | 238.163 RON | 178.630 RON | 210.960 RON |
| Profit net | 5.866 RON | 29.324 RON | 76.601 RON | 133.227 RON | 58.087 RON | 62.645 RON | 140.297 RON | 174.393 RON | 39.590 RON | 10.658 RON | -9.287 RON |
| Total active | 53.040 RON | 94.791 RON | 150.553 RON | 197.101 RON | 280.674 RON | 328.208 RON | 581.212 RON | 248.266 RON | 280.354 RON | 390.137 RON | 385.638 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.589 RON | 30.418 RON | 29.590 RON |
|---|
| Active circulante | 53.040 RON | 94.791 RON | 150.553 RON | 197.101 RON | 280.674 RON | 328.208 RON | 581.212 RON | 248.266 RON | 277.765 RON | 359.719 RON | 356.048 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.066 RON | 35.390 RON | 111.992 RON | 168.618 RON | 216.705 RON | 279.350 RON | 571.061 RON | 211.694 RON | 251.285 RON | 171.942 RON | 2.655 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.974 RON | 59.401 RON | 38.561 RON | 28.483 RON | 63.969 RON | 48.858 RON | 10.151 RON | 36.572 RON | 29.069 RON | 218.195 RON | 382.983 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|