Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32413102
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
402.974 RON
Profit net
30.106 RON
Capitaluri proprii
163.235 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 438.001 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.950 RON | 26.959 RON | 30.389 RON | 60.908 RON | 163.712 RON | 186.846 RON | 155.038 RON | 127.485 RON | 251.514 RON | 292.469 RON | 358.008 RON | 411.253 RON | 402.974 RON |
| Profit net | 223 RON | 672 RON | 10.001 RON | 21.925 RON | 37.811 RON | 23.800 RON | 19.375 RON | -41.968 RON | 37.347 RON | 34.879 RON | 31.208 RON | 34.478 RON | 30.106 RON |
| Total active | 5.249 RON | 5.328 RON | 26.943 RON | 48.722 RON | 131.439 RON |
Comparație cu 378 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 131.343 RON |
| 132.732 RON |
| 87.235 RON |
| 138.163 RON |
| 135.346 RON |
| 165.239 RON |
| 193.793 RON |
| 209.839 RON |
| Active imobilizate | 451 RON | — | — | — | 47.401 RON | 34.173 RON | 20.945 RON | 7.717 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.798 RON | 5.328 RON | 26.943 RON | 48.722 RON | 84.038 RON | 97.170 RON | 111.787 RON | 79.518 RON | 138.163 RON | 135.346 RON | 165.239 RON | 193.793 RON | 209.839 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 423 RON | 1.095 RON | 18.258 RON | 40.183 RON | 77.993 RON | 101.794 RON | 121.169 RON | 79.201 RON | 112.743 RON | 119.443 RON | 150.651 RON | 167.129 RON | 163.235 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.826 RON | 4.233 RON | 8.685 RON | 8.539 RON | 53.446 RON | 29.549 RON | 11.563 RON | 8.034 RON | 25.420 RON | 15.903 RON | 14.588 RON | 26.664 RON | 46.604 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|