Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32439609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
379.242 RON
Profit net
5.327 RON
Capitaluri proprii
1.004 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 372.310 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100 RON | 450 RON | 52.223 RON | 28.162 RON | 30.882 RON | — | 13.386 RON | 118.087 RON | 260.383 RON | 433.072 RON | 379.242 RON |
| Profit net | -192 RON | 390 RON | -13.379 RON | -16.609 RON | 5.941 RON | -11.070 RON | -5.619 RON | 15.814 RON | 12.536 RON | 7.666 RON | 5.327 RON |
| Total active | 38 RON | 407 RON | 20.054 RON | 6.410 RON | 4.115 RON | 2.826 RON | 3.628 RON | 8.024 RON | 295.768 RON | 196.978 RON | 166.648 RON |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 227.857 RON | 185.799 RON | 147.822 RON |
|---|
| Active circulante | 38 RON | 407 RON | 20.054 RON | 6.410 RON | 4.115 RON | 2.826 RON | 3.628 RON | 8.024 RON | 67.911 RON | 11.179 RON | 18.826 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8 RON | 398 RON | -12.981 RON | -29.590 RON | -23.649 RON | -34.719 RON | -40.338 RON | -24.524 RON | -11.989 RON | -4.323 RON | 1.004 RON |
|---|
| Datorii totale | 30 RON | 9 RON | 33.035 RON | 36.000 RON | 27.764 RON | 37.545 RON | 43.966 RON | 32.548 RON | 307.757 RON | 201.301 RON | 165.644 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 0 | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|