Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32563010
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHEORGHIU ŞTEFAN
Prin: GHEORGHIU ŞTEFAN
Prin: GHEORGHIU ŞTEFAN
Prin: GHEORGHIU ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
148.027 RON
Profit net
-23.833 RON
Capitaluri proprii
-23.593 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 124.495 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 130.465 RON | 200.033 RON | 132.295 RON | 69.890 RON | 70.093 RON | 108.623 RON | 109.474 RON | 97.882 RON | 92.331 RON | 142.856 RON | 161.103 RON | 148.027 RON |
| Profit net | 35.923 RON | 85.634 RON | 2.723 RON | 1.743 RON | 5.870 RON | 12.093 RON | 8.026 RON | 11.971 RON | -14.333 RON | 33.453 RON | 19.787 RON | -23.833 RON |
| Total active | 40.654 RON | 102.817 RON | 12.244 RON | 9.684 RON | 20.543 RON | 45.151 RON | 24.267 RON | 45.030 RON |
Comparație cu 6107 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.624 RON |
| 52.641 RON |
| 60.259 RON |
| 5.841 RON |
| Active imobilizate | 1.923 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 38.731 RON | 102.817 RON | 12.244 RON | 9.684 RON | 20.543 RON | 45.151 RON | 24.267 RON | 45.030 RON | 30.624 RON | 52.641 RON | 60.259 RON | 5.841 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35.926 RON | 85.874 RON | 2.963 RON | 1.983 RON | 6.110 RON | 12.333 RON | 8.266 RON | 12.211 RON | -14.093 RON | 19.360 RON | 20.027 RON | -23.593 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.728 RON | 16.943 RON | 9.835 RON | 8.070 RON | 14.433 RON | 32.818 RON | 16.001 RON | 32.819 RON | 45.080 RON | 33.671 RON | 40.628 RON | 29.434 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|