Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32565879
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAVIN DANIELA
Prin: SAVIN DANIELA
Prin: SAVIN DANIELA
Prin: SAVIN DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
137.657 RON
Profit net
-4.044 RON
Capitaluri proprii
-15.769 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 85.134 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.644 RON | 41.588 RON | 45.900 RON | 54.300 RON | 27.350 RON | — | 10.000 RON | 31.860 RON | 36.900 RON | 96.798 RON | 63.670 RON | 137.657 RON |
| Profit net | 19.860 RON | -12.830 RON | 446 RON | 4.915 RON | -12.416 RON | -5.723 RON | 8.170 RON | 21.081 RON | -11.972 RON | -6.019 RON | -17.323 RON | -4.044 RON |
| Total active | 23.294 RON | 10.959 RON | 11.635 RON | 15.285 RON | 5.972 RON | 11.528 RON | 17.789 RON |
Comparație cu 881 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.441 RON |
| 11.604 RON |
| 13.146 RON |
| 16.083 RON |
| 145.422 RON |
| Active imobilizate | 323 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.000 RON | 44.792 RON |
|---|
| Active circulante | 22.971 RON | 10.959 RON | 11.635 RON | 15.285 RON | 5.972 RON | 11.528 RON | 17.789 RON | 24.441 RON | 11.604 RON | 13.146 RON | 1.083 RON | 100.630 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.060 RON | 6.972 RON | 7.418 RON | 12.333 RON | -83 RON | -5.806 RON | 2.365 RON | 23.446 RON | 11.473 RON | 5.455 RON | -11.868 RON | -15.769 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.234 RON | 3.987 RON | 4.217 RON | 2.952 RON | 6.055 RON | 17.334 RON | 15.424 RON | 995 RON | 131 RON | 7.691 RON | 27.951 RON | 161.191 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|