Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32603727
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
168.774 RON
Profit net
697 RON
Capitaluri proprii
115.985 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 223.274 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 900.563 RON | 1.000.683 RON | 407.221 RON | 507.252 RON | 302.802 RON | 147.130 RON | 627.220 RON | 26.486 RON | 508.779 RON | 344.213 RON | 168.774 RON |
| Profit net | -862 RON | 1.928 RON | 4.393 RON | -36.192 RON | 36.041 RON | 8.792 RON | -27.958 RON | -15.448 RON | 6.824 RON | 94.471 RON | 93.119 RON | 697 RON |
| Total active | 1.338 RON | 122.760 RON | 102.798 RON | 100.749 RON | 127.453 RON | 46.041 RON | 33.086 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 41.431 RON |
| 44.968 RON |
| 102.542 RON |
| 138.329 RON |
| 117.841 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 30.097 RON | 22.811 RON | 69.246 RON | 99.282 RON | 91.660 RON |
|---|
| Active circulante | 1.338 RON | 122.760 RON | 102.798 RON | 100.749 RON | 127.453 RON | 46.041 RON | 33.086 RON | 11.334 RON | 22.157 RON | 33.296 RON | 39.047 RON | 26.181 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -662 RON | 1.266 RON | 5.658 RON | -30.534 RON | 5.508 RON | 780 RON | -27.178 RON | -42.626 RON | -35.802 RON | 58.669 RON | 132.288 RON | 115.985 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.000 RON | 121.494 RON | 97.140 RON | 131.283 RON | 121.945 RON | 45.261 RON | 60.264 RON | 84.057 RON | 80.770 RON | 43.873 RON | 6.041 RON | 1.856 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|