Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 iun. 2017 și 17 iul. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 42 atribuiri.
SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE , MATERIALE SI TRANSPORT INCLUS
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARARE SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE, INCL MATERIALE SI TRANSP.
Achizitie directa - SOBA teracota 5 randuri
SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE , MATERIALE SI TRANSPORT INCLUS
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARARE SOBE LA PP DANEASA SI PP GROJDIBODU
SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE , MATERIALE SI TRANSPORT INCLUS
SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE , MATERIALE SI TRANSPORT INCLUS
SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE , MATERIALE SI TRANSPORT INCLUS LA PP MIHAESTI SI PP CUNGREA
SOBA DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE , MATERIALE SI TRANSPORT INCLUS
Soba teracota stil cizma pentru gatit cu cuptor
Soba teracota stil cizma pentru gatit cu cuptor
Soba teracota stil cizma pentru gatit cu cuptor
Reparatie soba teracota cu montare si demontare cu materiale noi
Soba teracota stil cizma pentru gatit cu cuptor
Demontare soba veche si montare soba nou cu materiale noi
Sobă de teracotă cu plită pentru gătit și cuptor
LUCRARI DE REPARATII SOBE DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE
SOBA TERACOTA PREMONTATA CU PLITA SI CUPTOR
LUCRARI DE REPARATII SOBE DE TERACOTA CU DEMONTARE SOBA VECHE SI MONTARE SOBA NOUA
LUCRARI DE REPARATII SOBE DE TERACOTA CU DEMONTARE/MONTARE
Servicii curatare si verificare cos de fum
CONSTRUCTIE SOBA FIXA CU DIMENSIUNILE L 70 X l 50 x h 200
Lucrare de Demolare/Recostructie soba de teracota fixa + curatare cos fumuri
Demontare soba veche si montare soba nou 8 randuri
Inlocuire soba de teracota fixa + reparatie/recostructie cos fumuri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32618566
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MANOLESCU SILVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
152.716 RON
Profit net
-7.784 RON
Capitaluri proprii
187.752 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 283.137 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.000 RON | 44.450 RON | 32.000 RON | 216.269 RON | 133.529 RON | 274.140 RON | 282.540 RON | 292.300 RON | 256.760 RON | 337.900 RON | 297.152 RON | 126.553 RON | 152.716 RON |
| Profit net | 112.371 RON | 16.089 RON | 5.669 RON | 99.980 RON | 32.196 RON | 166.218 RON | 180.603 RON | 181.007 RON | 173.751 RON | 159.464 RON | 191.971 RON | -23.315 RON | -7.784 RON |
| Total active | 132.163 RON | 154.100 RON | 153.309 RON | 255.360 RON |
Comparație cu 97 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 291.003 RON |
| 434.139 RON |
| 534.897 RON |
| 204.022 RON |
| 373.261 RON |
| 202.287 RON |
| 238.483 RON |
| 243.232 RON |
| 225.001 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 33.000 RON | 24.000 RON | 15.000 RON | 6.000 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 132.163 RON | 154.100 RON | 153.309 RON | 222.360 RON | 267.003 RON | 419.139 RON | 528.897 RON | 204.022 RON | 373.261 RON | 202.287 RON | 238.483 RON | 243.232 RON | 225.001 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 112.571 RON | 128.660 RON | 134.329 RON | 234.309 RON | 144.767 RON | 310.985 RON | 494.954 RON | 184.573 RON | 358.324 RON | 163.030 RON | 195.537 RON | 172.222 RON | 187.752 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.592 RON | 25.440 RON | 18.980 RON | 21.051 RON | 146.236 RON | 123.154 RON | 39.943 RON | 19.449 RON | 14.937 RON | 39.257 RON | 42.946 RON | 71.010 RON | 37.249 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|