Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32690332
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DREGAN GRIGORE
Prin: DREGAN GRIGORE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
126.008 RON
Profit net
-12.914 RON
Capitaluri proprii
-67.976 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 84.969 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 43.297 RON | 61.953 RON | 31.500 RON | 58.500 RON | 81.000 RON | 61.500 RON | 54.800 RON | 50.000 RON | 64.600 RON | 82.200 RON | 37.713 RON | 126.008 RON |
| Profit net | 12.431 RON | 25.502 RON | -22.539 RON | -5.879 RON | 10.254 RON | 2.340 RON | 680 RON | 642 RON | 5.937 RON | 1.541 RON | -86.171 RON | -12.914 RON |
| Total active | 16.717 RON | 43.818 RON | 20.314 RON | 15.921 RON | 26.652 RON | 28.238 RON | 28.278 RON | 78.278 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.867 RON |
| 42.401 RON |
| 23.314 RON |
| 22.140 RON |
| Active circulante | 16.717 RON | 43.818 RON | 20.314 RON | 15.921 RON | 26.652 RON | 28.238 RON | 28.278 RON | 78.278 RON | 34.867 RON | 42.401 RON | 23.314 RON | 22.140 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.631 RON | 38.133 RON | 15.594 RON | 9.715 RON | 19.969 RON | 22.309 RON | 22.989 RON | 23.631 RON | 29.568 RON | 31.109 RON | -55.062 RON | -67.976 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.086 RON | 5.685 RON | 4.720 RON | 6.206 RON | 6.683 RON | 5.929 RON | 5.289 RON | 54.647 RON | 5.299 RON | 11.292 RON | 78.376 RON | 90.116 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
|---|