Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32844393
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: OPRESCU VASILE
Prin: OPRESCU VASILE
Prin: OPRESCU VASILE
Prin: OPRESCU VASILE
Prin: OPRESCU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
118.429 RON
Profit net
13.578 RON
Capitaluri proprii
37.441 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 117.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 3.600 RON | 6.800 RON | 24.500 RON | 9.000 RON | 40.621 RON | 30.240 RON | 54.000 RON | 66.000 RON | 87.500 RON | 109.965 RON | 118.429 RON |
| Profit net | -12.126 RON | -15.558 RON | -16.672 RON | -11.698 RON | -21.990 RON | -5.000 RON | -14.791 RON | 11.675 RON | 33.452 RON | 49.929 RON | 26.341 RON | 13.578 RON |
| Total active | 303 RON | 324 RON | 1.380 RON | 8.466 RON | 5.958 RON | 9.613 RON | 9.981 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.217 RON |
| 2.566 RON |
| 19.391 RON |
| 28.226 RON |
| 42.302 RON |
| Active imobilizate | 92 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 211 RON | 324 RON | 1.380 RON | 8.466 RON | 5.958 RON | 9.613 RON | 9.981 RON | 5.217 RON | 2.566 RON | 19.391 RON | 28.226 RON | 42.302 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.926 RON | -27.484 RON | -44.155 RON | -55.853 RON | -77.843 RON | -82.843 RON | -97.634 RON | -85.959 RON | -52.507 RON | -2.578 RON | 23.863 RON | 37.441 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.229 RON | 27.808 RON | 45.535 RON | 64.319 RON | 83.801 RON | 92.456 RON | 107.615 RON | 91.176 RON | 55.073 RON | 21.969 RON | 4.363 RON | 4.861 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|