Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32845542
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RIZA ELENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
71.578 RON
Profit net
346.031 RON
Capitaluri proprii
518.994 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 162.637 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 66.943 RON | 131.469 RON | 129.910 RON | 90.442 RON | 113.024 RON | 97.183 RON | 127.602 RON | 160.342 RON | 163.160 RON | 180.526 RON | 198.420 RON | 71.578 RON |
| Profit net | 54.491 RON | 115.855 RON | 100.941 RON | 66.763 RON | 85.865 RON | 64.811 RON | 106.301 RON | -50.178 RON | 99.997 RON | 8.286 RON | -31.032 RON | 346.031 RON |
| Total active | 56.462 RON | 171.895 RON | 232.341 RON | 290.870 RON | 366.771 RON | 369.758 RON | 429.716 RON | 396.547 RON |
Comparație cu 18 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 281.535 RON |
| 341.708 RON |
| 221.189 RON |
| 535.972 RON |
| Active imobilizate | 194 RON | — | 84 RON | 54 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.027 RON |
|---|
| Active circulante | 56.268 RON | 171.895 RON | 232.257 RON | 290.816 RON | 366.771 RON | 369.758 RON | 429.716 RON | 396.547 RON | 281.535 RON | 341.708 RON | 221.189 RON | 534.945 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 54.691 RON | 170.546 RON | 101.181 RON | 167.945 RON | 254.011 RON | 318.822 RON | 425.123 RON | 374.945 RON | 274.942 RON | 283.995 RON | 172.963 RON | 518.994 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.771 RON | 1.349 RON | 131.160 RON | 122.925 RON | 112.760 RON | 50.936 RON | 4.593 RON | 21.602 RON | 6.593 RON | 57.713 RON | 48.226 RON | 16.978 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|