Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33043237
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IERCAN MARIA, IERCAN RĂZVAN-SORIN
Prin: IERCAN MARIA
Prin: IERCAN MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
722.924 RON
Profit net
308.334 RON
Capitaluri proprii
285.689 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 654.229 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 123.187 RON | 130.773 RON | 139.497 RON | 128.502 RON | 178.155 RON | 286.171 RON | 344.970 RON | 509.223 RON | 484.840 RON | 722.924 RON |
| Profit net | 0 RON | 67.740 RON | 74.030 RON | 34.187 RON | 18.211 RON | -31.908 RON | 97.729 RON | 109.367 RON | 293.675 RON | 136.982 RON | 308.334 RON |
| Total active | 200 RON | 98.266 RON | 165.068 RON | 240.842 RON | 266.957 RON | 190.776 RON | 257.213 RON | 458.913 RON | 467.298 RON | 205.328 RON | 421.687 RON |
Comparație cu 101 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 108.046 RON |
| 98.784 RON |
| 127.998 RON |
| Active circulante | 200 RON | 98.266 RON | 165.068 RON | 240.842 RON | 266.957 RON | 190.776 RON | 257.213 RON | 458.913 RON | 359.252 RON | 106.544 RON | 293.689 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 67.940 RON | 141.970 RON | 176.157 RON | 194.568 RON | 162.661 RON | 240.390 RON | 109.847 RON | 294.155 RON | 137.462 RON | 285.689 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 30.326 RON | 23.098 RON | 64.685 RON | 72.389 RON | 28.115 RON | 16.823 RON | 349.066 RON | 173.143 RON | 67.866 RON | 136.158 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 4 | 4 |
|---|