Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mai 2024 și 10 iul. 2025.
Prestari servicii artistice Delia & Band
SERVICII ARTISTICE CONCERT ROCKADELIA IN CADRUL PROIECTULUI "SYMPHONY OF LIGHT"
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33062484
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Prin: SPĂTĂCEAN NICOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
377.541 RON
Profit net
322.378 RON
Capitaluri proprii
1.017.671 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 248.921 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 219.798 RON | 209.417 RON | 219.226 RON | 207.584 RON | 168.329 RON | 129.452 RON | 116.634 RON | 44.262 RON | 292.086 RON | 298.368 RON | 169.005 RON | 377.541 RON |
| Profit net | 182.011 RON | 156.793 RON | 163.832 RON | 157.859 RON | 106.331 RON | 102.532 RON | 108.411 RON | 42.520 RON | 281.142 RON | 248.098 RON | 91.664 RON | 322.378 RON |
| Total active | 247.735 RON | 431.181 RON | 187.410 RON | 326.956 RON | 432.671 RON | 539.087 RON | 645.375 RON | 688.434 RON |
Comparație cu 1553 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 361.781 RON |
| 608.079 RON |
| 695.293 RON |
| 1.059.405 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 6.717 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 247.735 RON | 431.181 RON | 187.410 RON | 320.239 RON | 432.671 RON | 539.087 RON | 645.375 RON | 688.434 RON | 361.781 RON | 608.079 RON | 695.293 RON | 1.059.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 182.211 RON | 339.004 RON | 164.032 RON | 321.891 RON | 428.221 RON | 530.753 RON | 639.164 RON | 681.684 RON | 355.531 RON | 603.629 RON | 695.293 RON | 1.017.671 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.683 RON | 92.177 RON | 23.378 RON | 5.065 RON | 4.450 RON | 8.334 RON | 6.211 RON | 6.750 RON | 6.250 RON | 4.450 RON | 0 RON | 41.734 RON |
|---|