Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33137668
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DEMETERCA TATIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
9.505 RON
Profit net
-2.237 RON
Capitaluri proprii
825 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 73.800 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.340 RON | 171.868 RON | 137.273 RON | 140.382 RON | 130.958 RON | 153.957 RON | 124.880 RON | 181.068 RON | 102.816 RON | 69.583 RON | 9.505 RON | — |
| Profit net | 39.460 RON | 22.808 RON | 81.117 RON | 97.785 RON | 74.560 RON | 89.699 RON | 100.047 RON | 116.630 RON | 77.086 RON | 17.425 RON | -68.541 RON | -2.237 RON |
| Total active | 80.803 RON | 68.763 RON | 146.138 RON | 169.471 RON | 240.290 RON | 143.781 RON | 234.681 RON | 346.621 RON |
Comparație cu 148 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2024.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 137.953 RON |
| 83.616 RON |
| 27.810 RON |
| 13.640 RON |
| Active imobilizate | 534 RON | 534 RON | 534 RON | 534 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 80.269 RON | 68.229 RON | 145.604 RON | 168.937 RON | 240.290 RON | 143.781 RON | 234.681 RON | 346.621 RON | 137.953 RON | 83.616 RON | 27.810 RON | 13.640 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 39.660 RON | 62.468 RON | 143.585 RON | 161.370 RON | 235.930 RON | 125.630 RON | 225.677 RON | 342.307 RON | 119.393 RON | 71.603 RON | 3.063 RON | 825 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.143 RON | 6.295 RON | 2.553 RON | 8.101 RON | 4.360 RON | 18.151 RON | 9.004 RON | 4.314 RON | 18.560 RON | 12.013 RON | 24.747 RON | 12.815 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|