Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33300110
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MANAŢE ANDREEA-IULIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
27.025 RON
Profit net
-10.978 RON
Capitaluri proprii
331.952 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 55.074 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.144 RON | 114.976 RON | 550.679 RON | 1.693 RON | 37.725 RON | 27.025 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -3.499 RON | 85.417 RON | 246.473 RON | -2.051 RON | 21.275 RON | 12.830 RON | -6.723 RON | -6.103 RON | -1.035 RON | -2.779 RON | -1.084 RON | -10.978 RON |
| Total active | 12.800 RON | 658.283 RON | 734.247 RON | 695.803 RON | 672.190 RON | 682.117 RON | 682.053 RON |
Comparație cu 1667 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 681.418 RON |
| 680.340 RON |
| 680.390 RON |
| 679.306 RON |
| 676.662 RON |
| Active circulante | 12.800 RON | 658.283 RON | 734.247 RON | 695.803 RON | 672.190 RON | 682.117 RON | 682.053 RON | 681.418 RON | 680.340 RON | 680.390 RON | 679.306 RON | 676.662 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.299 RON | 82.118 RON | 328.591 RON | 326.541 RON | 347.815 RON | 360.655 RON | 353.932 RON | 347.829 RON | 346.793 RON | 344.014 RON | 342.930 RON | 331.952 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.099 RON | 576.165 RON | 405.656 RON | 369.262 RON | 324.375 RON | 321.462 RON | 328.121 RON | 333.589 RON | 333.547 RON | 336.376 RON | 336.376 RON | 344.710 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|