Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33301450
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Prin: NAGY NORBERT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
52.838.849 RON
Profit net
674.051 RON
Capitaluri proprii
3.656.574 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 60.220.594 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.877 RON | 123.751 RON | 45.742 RON | — | 1.400.809 RON | 1.905.361 RON | — | — | 38.840.872 RON | 60.237.044 RON | 45.647.627 RON | 52.838.849 RON |
| Profit net | -49.162 RON | -53.762 RON | -15.559 RON | -1.807 RON | 26.263 RON | 8.790 RON | -26.170 RON | -37.329 RON | 2.982.094 RON | 2.366.841 RON | -165.877 RON | 674.051 RON |
| Total active | 23.948 RON | 61.742 RON | 7.614 RON | 5.809 RON | 48.330 RON | 21.888 RON |
Comparație cu 1078 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.253 RON |
| 199.691 RON |
| 9.664.625 RON |
| 7.766.927 RON |
| 7.040.232 RON |
| 11.720.584 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 6.117 RON | 482.570 RON | 566.624 RON | 409.159 RON | 328.167 RON |
|---|
| Active circulante | 23.948 RON | 61.742 RON | 7.614 RON | 5.809 RON | 48.330 RON | 21.888 RON | 17.253 RON | 193.574 RON | 9.182.055 RON | 7.200.303 RON | 6.631.073 RON | 11.392.417 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.162 RON | -72.924 RON | -88.483 RON | -90.291 RON | -64.028 RON | -55.238 RON | -81.408 RON | -118.737 RON | 2.883.358 RON | 4.713.421 RON | 3.719.149 RON | 3.656.574 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.110 RON | 134.666 RON | 96.097 RON | 96.100 RON | 112.358 RON | 77.126 RON | 98.661 RON | 318.428 RON | 6.689.037 RON | 2.888.075 RON | 3.316.276 RON | 7.978.106 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 14 | 17 | 12 |
|---|