Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 iul. 2017 și 3 iul. 2017.
Servicii creare, gazduire si actualizare web site GAL
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33370441
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.344.111 RON
Profit net
399.628 RON
Capitaluri proprii
399.828 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 705.242 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.568 RON | 137.572 RON | 57.771 RON | 105.840 RON | 193.198 RON | 169.192 RON | 224.446 RON | 343.017 RON | 253.999 RON | 103.287 RON | 429.109 RON | 1.344.111 RON |
| Profit net | 23.238 RON | 55.711 RON | 11.196 RON | 73.263 RON | 51.115 RON | 44.362 RON | 96.222 RON | 58.854 RON | 76.192 RON | 45.275 RON | 304.179 RON | 399.628 RON |
| Total active | 30.507 RON | 129.464 RON | 108.869 RON | 181.106 RON | 189.063 RON | 229.703 RON | 291.273 RON | 406.453 RON |
Comparație cu 114 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 346.594 RON |
| 333.963 RON |
| 541.706 RON |
| 767.933 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 3.333 RON | 0 RON | 0 RON | 12.209 RON | 73.166 RON |
|---|
| Active circulante | 30.507 RON | 129.464 RON | 108.869 RON | 181.106 RON | 189.063 RON | 229.703 RON | 291.273 RON | 403.120 RON | 346.594 RON | 333.963 RON | 529.497 RON | 694.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.438 RON | 79.149 RON | 90.344 RON | 73.463 RON | 124.578 RON | 168.940 RON | 239.576 RON | 250.753 RON | 275.830 RON | 276.743 RON | 304.379 RON | 399.828 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.069 RON | 50.390 RON | 18.525 RON | 107.643 RON | 64.485 RON | 48.158 RON | 39.092 RON | 143.095 RON | 58.159 RON | 44.614 RON | 224.721 RON | 187.199 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|