Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33539045
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: APREUTESEI GABRIELA
Prin: APREUTESEI GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
118.836 RON
Profit net
-98.342 RON
Capitaluri proprii
-176.459 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 185.426 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 112.728 RON | 320.796 RON | 319.573 RON | 314.548 RON | 318.994 RON | 318.146 RON | 171.710 RON | 183.404 RON | 118.836 RON |
| Profit net | 41.934 RON | 57.333 RON | 73.295 RON | 40.399 RON | 51.690 RON | 58.595 RON | -23.685 RON | -54.717 RON | -98.342 RON |
| Total active | 46.508 RON | 82.430 RON | 90.878 RON | 75.014 RON | 75.664 RON | 79.774 RON | 67.921 RON | 60.655 RON | 55.500 RON |
| Active circulante | 46.508 RON | 82.430 RON | 90.878 RON | 75.014 RON | 75.664 RON |
Comparație cu 1678 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2022.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 79.774 RON |
| 67.921 RON |
| 60.655 RON |
| 55.500 RON |
| Capitaluri proprii | 42.134 RON | 59.467 RON | 73.762 RON | 41.160 RON | 51.890 RON | 61.485 RON | -23.400 RON | -78.117 RON | -176.459 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.261 RON | 27.620 RON | 21.773 RON | 38.511 RON | 28.431 RON | 22.946 RON | 92.400 RON | 139.539 RON | 234.708 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 8 | 4 | 5 | 4 | 4 | 2 |
|---|