Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 dec. 2020 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 28 atribuiri.
MEDICAMENTE
Cauciuc NBR
Perclorat de amoniu
SUBSTANTE
Sulfat de magneziu
Achizitie Substante coloranti
Achizitie Substante
Spuma poliuretanica
HTPB, Azotat de guanidina, Polisobutilenă
HTPB
Pulbere
Parafină clorurată
reactivi laborator
Perclorat de amoniu
RASINA POLIBUTADIENA CU TERMINATII HIDROXILICE (HTPB)
Plastifiant DI 2-ETHILHEXYL ADIPATE
IPDI - PEB-D1
Plastifiant DOA
Plastifiant DOA
Rasina fenolica
Parafina clorurata
Parafina clorurata
Parafina clorurata
Cupru pulbere 38
MATERIALE NECESARE PREGATIRII MILITARE DE SPECIALITATE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33664480
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
691.789 RON
Profit net
175.396 RON
Capitaluri proprii
471.204 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.033.267 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.435 RON | 0 RON | 4.369 RON | 11.519 RON | 258.765 RON | 636.318 RON | 836.971 RON | 646.799 RON | 1.157.740 RON | 691.789 RON |
| Profit net | 3.081 RON | -65 RON | 1.150 RON | 2.474 RON | 139.866 RON | 275.049 RON | 328.212 RON | 373.364 RON | 386.936 RON | 175.396 RON |
| Total active | 3.474 RON | 1.116 RON | 2.029 RON | 4.629 RON | 150.216 RON | 438.577 RON | 935.128 RON | 869.069 RON | 579.747 RON | 622.995 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 1735 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 46.506 RON |
| 46.506 RON |
| — |
| 128.999 RON |
| Active circulante | 3.474 RON | 1.116 RON | 2.029 RON | 4.629 RON | 150.216 RON | 438.577 RON | 888.622 RON | 822.563 RON | 579.747 RON | 493.996 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.281 RON | 716 RON | 1.866 RON | 4.340 RON | 144.386 RON | 419.436 RON | 747.648 RON | 702.157 RON | 436.920 RON | 471.204 RON |
|---|
| Datorii totale | 193 RON | 400 RON | 163 RON | 289 RON | 6.086 RON | 19.509 RON | 188.091 RON | 167.885 RON | 143.287 RON | 152.102 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|