Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33715567
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STAN IONICA
Prin: STAN IONICA
Prin: STAN IONICA
Prin: STAN IONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
221.648 RON
Profit net
-6.282 RON
Capitaluri proprii
-20.065 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 179.071 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.459 RON | 67.620 RON | 37.953 RON | 64.175 RON | 81.950 RON | 72.456 RON | 221.648 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 1.437 RON | 28.788 RON | 26.286 RON | 40.848 RON | 42.874 RON | 46.881 RON | 50.931 RON | -5.685 RON | -4.371 RON | -15.478 RON | -6.282 RON |
| Total active | 6.202 RON | 39.302 RON | 60.449 RON | 17.819 RON | 15.737 RON | 180.665 RON | 286.533 RON | 277.467 RON | 180.651 RON | 89.926 RON | 84.822 RON |
Comparație cu 178 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2020.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 1.000 RON | — | — | — | — | — | 97 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.202 RON | 39.302 RON | 60.449 RON | 17.819 RON | 15.737 RON | 180.665 RON | 286.436 RON | 277.467 RON | 180.651 RON | 89.926 RON | 84.822 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.637 RON | 30.425 RON | 27.923 RON | 42.485 RON | 44.559 RON | 48.566 RON | 99.497 RON | 93.812 RON | 89.441 RON | -13.783 RON | -20.065 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.565 RON | 8.877 RON | 32.526 RON | -24.666 RON | -28.822 RON | 132.099 RON | 187.061 RON | 183.666 RON | 91.210 RON | 103.709 RON | 104.887 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|