Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33770774
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BENTEA DANA MARGARETA
Prin: BENTEA DANA MARGARETA
Prin: BENTEA DANA MARGARETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
297.691 RON
Profit net
-46.721 RON
Capitaluri proprii
-55.430 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 356.509 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 86.159 RON | 99.806 RON | 114.994 RON | 149.347 RON | 193.793 RON | 180.803 RON | 235.294 RON | 282.061 RON | 279.594 RON | 300.805 RON | 297.691 RON |
| Profit net | -488 RON | 8.294 RON | -1.939 RON | -9.147 RON | 6.229 RON | -5.873 RON | -8.578 RON | 4.056 RON | 80.690 RON | -22.776 RON | -59.378 RON | -46.721 RON |
| Total active | 212 RON | 18.145 RON | 14.672 RON | 7.820 RON | 14.937 RON | 13.057 RON |
Comparație cu 1174 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.458 RON |
| 18.399 RON |
| 102.837 RON |
| 68.115 RON |
| 35.009 RON |
| 21.850 RON |
| Active circulante | 212 RON | 18.145 RON | 14.672 RON | 7.820 RON | 14.937 RON | 13.057 RON | 7.458 RON | 18.399 RON | 102.837 RON | 68.115 RON | 35.009 RON | 21.850 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -288 RON | 8.006 RON | 6.066 RON | -3.081 RON | 3.149 RON | -2.724 RON | -11.302 RON | -7.246 RON | 73.444 RON | 50.669 RON | -8.709 RON | -55.430 RON |
|---|
| Datorii totale | 500 RON | 10.139 RON | 8.606 RON | 10.901 RON | 11.788 RON | 15.781 RON | 18.760 RON | 25.645 RON | 29.393 RON | 17.446 RON | 43.718 RON | 77.280 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 |
|---|