Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33844154
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TĂNASE RADU
Prin: TĂNASE RADU
Prin: TĂNASE RADU
Prin: TĂNASE RADU
Prin: TĂNASE RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
29.822 RON
Profit net
740 RON
Capitaluri proprii
40.219 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 86.960 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 196.360 RON | 181.301 RON | 104.475 RON | 5.555 RON | — | 0 RON | 388.758 RON | 141.377 RON | 56.677 RON | 37.415 RON | 29.822 RON |
| Profit net | -998 RON | 77.033 RON | 93.361 RON | 45.524 RON | -76.321 RON | -4.091 RON | -1.345 RON | -13.752 RON | 3.390 RON | -54.936 RON | -582 RON | 740 RON |
| Total active | 381.327 RON | 212.904 RON | 171.156 RON | 165.415 RON | 46.945 RON | 40.904 RON | 40.160 RON |
Comparație cu 1735 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 222.143 RON |
| 182.205 RON |
| 224.881 RON |
| 260.007 RON |
| 230.854 RON |
| Active imobilizate | 1.090 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 380.237 RON | 212.904 RON | 171.156 RON | 165.415 RON | 46.945 RON | 40.904 RON | 40.160 RON | 222.143 RON | 182.205 RON | 224.881 RON | 260.007 RON | 230.854 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -798 RON | 76.235 RON | 169.596 RON | 165.120 RON | 44.799 RON | 40.757 RON | 39.413 RON | 25.661 RON | 30.136 RON | 40.061 RON | 39.479 RON | 40.219 RON |
|---|
| Datorii totale | 382.125 RON | 136.669 RON | 1.560 RON | 295 RON | 2.146 RON | 147 RON | 747 RON | 196.482 RON | 152.069 RON | 184.820 RON | 220.528 RON | 190.635 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|