Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33907996
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VLAD ANCA
Prin: VLAD ANCA
Prin: VLAD ANCA
Prin: VLAD ANCA
Prin: VLAD ANCA
Prin: VLAD ANCA
Prin: VLAD ANCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
311.299 RON
Profit net
236.696 RON
Capitaluri proprii
236.936 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 570.160 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 113.320 RON | 406.798 RON | 153.632 RON | 246.044 RON | 387.822 RON | 518.272 RON | 612.599 RON | 882.182 RON | 391.923 RON | 383.263 RON | 311.299 RON |
| Profit net | 70.285 RON | 383.993 RON | 135.886 RON | 233.574 RON | 370.829 RON | 516.458 RON | 595.248 RON | 865.206 RON | 376.634 RON | 378.804 RON | 236.696 RON |
| Total active | 73.671 RON | 386.659 RON | 399.638 RON | 517.848 RON | 817.685 RON | 585.182 RON | 626.961 RON | 1.303.052 RON | 1.035.655 RON | 1.025.090 RON | 349.987 RON |
Comparație cu 2009 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.529 RON | 6.846 RON |
|---|
| Active circulante | 73.671 RON | 386.659 RON | 399.638 RON | 517.848 RON | 817.685 RON | 585.182 RON | 626.961 RON | 1.303.052 RON | 1.035.655 RON | 1.021.561 RON | 343.141 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 70.362 RON | 384.233 RON | 136.126 RON | 369.700 RON | 740.529 RON | 517.516 RON | 602.764 RON | 865.446 RON | 706.058 RON | 379.044 RON | 236.936 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.950 RON | 2.472 RON | 263.568 RON | 148.195 RON | 77.195 RON | 67.739 RON | 24.197 RON | 437.606 RON | 329.597 RON | 646.449 RON | 113.232 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|