Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 feb. 2017 și 29 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 120 atribuiri.
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca
ssm si psi
Asistenta periodica de securitate si sanatate in munca perioada 01.05.2026-31.12.2026
Asistenta periodica pentru situatii de urgenta perioada 01.05.2026-31.12.2026
Documentatie de securitate si sanatate in munca
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca si situatii de urgenta
Asistenta periodica pentru situatii de urgenta
Evaluare nivel risc SSM
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca
Asistenta periodica pentru situatii de urgenta
SERVICII SSM SI PSI
Documentatie de securitate si sanatate in munca
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si situatiilor de urgenta
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca si situatii de urgenta
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca si situatii de urgenta
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca si situatii de urgenta
Asistenta periodica pentru situatii de urgenta
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca si situatii de urgenta
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca si situatii de urgenta
Documentatie de securitate si sanatate in munca
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca
Asistenta periodica de securitatea si sanatate in munca
Asistenta periodica de securitate si sanatate in munca perioada 01.04.2025-31.12.2025
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33946499
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SURDEA CRISTIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
612.409 RON
Profit net
319.476 RON
Capitaluri proprii
319.676 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 578.836 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.990 RON | 74.231 RON | 88.532 RON | 107.548 RON | 296.879 RON | 200.317 RON | 243.899 RON | 295.770 RON | 442.267 RON | 469.251 RON | 612.409 RON |
| Profit net | 16.115 RON | 32.416 RON | 53.098 RON | 59.092 RON | 131.794 RON | 139.085 RON | 163.897 RON | 205.645 RON | 331.211 RON | 250.732 RON | 319.476 RON |
| Total active | 19.545 RON | 36.802 RON | 89.799 RON | 136.856 RON | 202.778 RON | 142.903 RON | 167.222 RON | 263.879 RON | 351.716 RON | 379.356 RON | 445.168 RON |
Comparație cu 54 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 6.365 RON |
| 93.786 RON |
| 84.042 RON |
| Active circulante | 19.545 RON | 36.802 RON | 89.799 RON | 136.856 RON | 202.778 RON | 142.903 RON | 167.222 RON | 263.879 RON | 345.351 RON | 285.570 RON | 361.126 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.315 RON | 32.616 RON | 85.714 RON | 91.708 RON | 199.502 RON | 139.293 RON | 164.105 RON | 205.892 RON | 331.458 RON | 250.979 RON | 319.676 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.230 RON | 4.186 RON | 4.085 RON | 45.148 RON | 3.276 RON | 3.610 RON | 3.117 RON | 57.987 RON | 20.258 RON | 128.377 RON | 125.492 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|