Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 ian. 2018 și 29 aug. 2019.
CSVA REDEA
Acord cadru servicii veterinare CSVA Birza
Acord - cadru de servicii de supraveghere, prevenire, control si eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protectia animalelor si protectia mediului, de identificare si înregistrare a bovinelor, suinelor, ovinelor si caprinelor si a miscarii acestora, precum si de corectare a eventualelor erori sau neconformitati generate de nerespectarea termenelor de înregistrare sau de greseli de înregistrare pentru CSVA Crimpoia, CSVA Cilieni, CSVA Scornicesti, CSVA Voineasa, Judetul Olt
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33970845
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
654.571 RON
Profit net
223.637 RON
Capitaluri proprii
284.339 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 967.119 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.572 RON | 131.294 RON | 149.142 RON | 160.163 RON | 249.770 RON | 380.576 RON | 729.217 RON | 612.876 RON | 921.124 RON | 846.949 RON | 654.571 RON |
| Profit net | 11.818 RON | 62.696 RON | 52.591 RON | 41.481 RON | 86.673 RON | 158.863 RON | 454.709 RON | 271.783 RON | 425.577 RON | 181.865 RON | 223.637 RON |
| Total active | 54.214 RON | 170.397 RON | 219.658 RON | 449.539 RON | 712.053 RON | 452.277 RON | 906.997 RON | 784.198 RON | 640.029 RON | 326.757 RON | 363.957 RON |
Comparație cu 46 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | 4.269 RON | — | — | — | — | — | 32.604 RON | 22.030 RON |
|---|
| Active circulante | 54.214 RON | 170.397 RON | 219.658 RON | 445.270 RON | 712.053 RON | 452.277 RON | 906.997 RON | 784.198 RON | 640.029 RON | 294.153 RON | 341.927 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.018 RON | 74.714 RON | 127.306 RON | 168.787 RON | 255.460 RON | 414.323 RON | 869.032 RON | 726.692 RON | 599.878 RON | 198.369 RON | 284.339 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.196 RON | 95.683 RON | 92.352 RON | 280.752 RON | 482.998 RON | 37.954 RON | 37.965 RON | 57.506 RON | 40.151 RON | 128.388 RON | 79.618 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|