Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 mar. 2018 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 630 atribuiri.
Pompa dozator RA 10452/ 211
Contact cu cheie RA 8227 / 177
piese disc CL
Joystick complet
Rulment de presiune RA 3254 75
Pompa alimentare RA 3728 / 88
Disc ambreiaj ceramica RA 3254 / 75
Ambreiaj Belarus RA 3254 / 75
Suport filtru combustibil RA 3728 / 88
Pompa alimentare RA 3254 / 75
Disc ambreiaj ceramica RA 2244 /57
Bowden incarcator frontal RA 576/21
Rulment de presiune RA 2244 / 57
Pompa alimentare RA 937 / 31
kit ambreiaj tractor Belarus CL
Far fata RA 22426 / 813
Prezon roata complet RA 22587 / 821
Ax RA 22587 / 821
Ambreiaj RA 21001 / 766
Rulment 6205 RA 21001 / 766
Rulment RA 21001 /766
Garnitura chiuloasa RA 20445 /78
Disc ambreiaj feredou RA 21001 / 766 RA 20445 / 748
Inel de teflon RA 20445 / 748
Rulment RA 20445 / 748
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34046550
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
321.653 RON
Profit net
-20.763 RON
Capitaluri proprii
67.551 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 419.734 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 201.489 RON | 329.126 RON | 779.113 RON | 1.034.311 RON | 756.942 RON | 459.975 RON | 549.277 RON | 428.773 RON | 448.797 RON | 347.895 RON | 321.653 RON |
| Profit net | 21.270 RON | 22.572 RON | 51.533 RON | 35.407 RON | 11.582 RON | -49.991 RON | 72.542 RON | 18.647 RON | -30.929 RON | -13.524 RON | -20.763 RON |
| Total active | 72.701 RON | 91.873 RON | 224.414 RON | 217.166 RON | 195.051 RON | 183.912 RON | 219.989 RON | 177.215 RON | 140.989 RON | 110.321 RON |
Comparație cu 881 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 82.629 RON |
| Active imobilizate | 43.916 RON | 9.796 RON | 36.288 RON | 32.443 RON | 45.513 RON | 41.755 RON | 30.001 RON | 41.679 RON | 24.411 RON | 13.874 RON | 3.337 RON |
|---|
| Active circulante | 28.785 RON | 82.077 RON | 188.126 RON | 184.723 RON | 149.538 RON | 142.157 RON | 189.988 RON | 135.536 RON | 116.578 RON | 96.447 RON | 79.292 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.470 RON | 44.042 RON | 95.575 RON | 120.814 RON | 132.396 RON | 82.405 RON | 154.947 RON | 173.594 RON | 119.230 RON | 88.314 RON | 67.551 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.950 RON | 47.880 RON | 128.839 RON | 96.352 RON | 62.655 RON | 101.507 RON | 65.042 RON | 3.621 RON | 21.759 RON | 22.007 RON | 15.078 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|