Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 mar. 2017 și 28 iul. 2020.
servicii de evaluare domeniu public
Servicii evaluare/reevaluare cladiri
Servicii de verificare tehica
servicii evaluare
evaluare teren
Certificat Energetic
Servicii de evaluare teren
Servicii de consultanta in eficienta energetica
Evaluare a imobilului situat pe raza localitatii Seinel, pe Valea Seinel, judetul Maramures
Evaluare a imobilului situate pe raza localitatilor Remeti si Teceu, judetul Maramures
Servicii de evaluare proprieta?i/terenuri prin exper?i ANEVAR
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34066522
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETRESCU FLORIN-TRAIAN-MIRCEA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.500 RON
Profit net
-200 RON
Capitaluri proprii
25.168 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 6.084 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 65.500 RON | 24.300 RON | 20.367 RON | 90.560 RON | 4.250 RON | 5.500 RON | — | — | — |
| Profit net | 62.156 RON | 22.929 RON | 19.090 RON | 87.140 RON | 3.105 RON | 4.815 RON | -246 RON | -200 RON | -200 RON |
| Total active | 63.052 RON | 65.510 RON | 45.196 RON | 131.604 RON | 132.608 RON | 46.061 RON | 25.659 RON | 25.459 RON | 25.259 RON |
| Active imobilizate | 90 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 189 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2022.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 62.962 RON | 65.510 RON | 45.196 RON | 131.604 RON | 132.608 RON | 46.061 RON | 25.659 RON | 25.459 RON | 25.259 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62.366 RON | 64.592 RON | 42.272 RON | 129.412 RON | 132.517 RON | 45.814 RON | 25.568 RON | 25.368 RON | 25.168 RON |
|---|
| Datorii totale | 686 RON | 918 RON | 2.924 RON | 2.192 RON | 91 RON | 247 RON | 91 RON | 91 RON | 91 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|