Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34283653
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞERBAN TUDOR - NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
393.263 RON
Profit net
327.818 RON
Capitaluri proprii
328.108 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 401.080 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 176.333 RON | 290.894 RON | 297.097 RON | 288.359 RON | 290.195 RON | 266.544 RON | 287.959 RON | 416.266 RON | 393.263 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 168.427 RON | 260.096 RON | 263.540 RON | 253.294 RON | 254.572 RON | 228.328 RON | 243.303 RON | 356.212 RON | 327.818 RON |
| Total active | — | — | 170.131 RON | 430.282 RON | 695.462 RON | 948.598 RON | 1.203.216 RON | 229.701 RON | 477.934 RON | 834.150 RON | 357.380 RON |
Comparație cu 1016 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | — | — | 170.131 RON | 430.282 RON | 695.462 RON | 948.598 RON | 1.203.216 RON | 229.701 RON | 477.934 RON | 834.150 RON | 357.380 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | — | 0 RON | 168.677 RON | 428.773 RON | 692.313 RON | 945.607 RON | 1.200.179 RON | 228.618 RON | 471.921 RON | 828.133 RON | 328.108 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 1.454 RON | 1.509 RON | 3.149 RON | 2.991 RON | 3.037 RON | 1.083 RON | 6.013 RON | 6.017 RON | 29.272 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|