Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 mai 2018 și 23 mai 2018.
Achizitie premix-uri si furaje vitaminizate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34288995
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1 RON
Profit net
-1.805 RON
Capitaluri proprii
-19.443 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.550 RON | 71.618 RON | 135.249 RON | 98.639 RON | 41.568 RON | 27.511 RON | 22.792 RON | 2.815 RON | 1 RON | — | — |
| Profit net | 9.261 RON | 3.583 RON | 1.922 RON | 13.282 RON | -8.735 RON | -11.020 RON | -8.051 RON | -4.962 RON | -2.500 RON | -10.718 RON | -1.805 RON |
| Total active | 40.068 RON | 39.176 RON | 66.928 RON | 109.463 RON | 96.641 RON | 94.569 RON | 91.769 RON | 81.553 RON | 77.515 RON | 10.241 RON |
Comparație cu 194 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2023.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.435 RON |
| Active circulante | 40.068 RON | 39.176 RON | 66.928 RON | 109.463 RON | 96.641 RON | 94.569 RON | 91.769 RON | 81.553 RON | 77.515 RON | 10.241 RON | 8.435 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.561 RON | 13.144 RON | 15.066 RON | 28.348 RON | 19.613 RON | 8.593 RON | 542 RON | -4.420 RON | -6.920 RON | -17.638 RON | -19.443 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.507 RON | 26.032 RON | 51.862 RON | 81.115 RON | 77.028 RON | 85.976 RON | 91.227 RON | 85.973 RON | 84.435 RON | 27.879 RON | 27.878 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|