Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3443428
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU PAUL
Prin: STANCU PAUL
Prin: STANCU PAUL
Prin: STANCU PAUL
Prin: STANCU PAUL
Prin: STANCU PAUL
Prin: STANCU PAUL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
67.118 RON
Profit net
4.534 RON
Capitaluri proprii
200 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 74.295 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 81.600 RON | 82.300 RON | 50.260 RON | 41.951 RON | 38.140 RON | 59.981 RON | 56.270 RON | 61.912 RON | 58.703 RON | 67.182 RON | 70.523 RON | 68.390 RON | 67.960 RON | 83.989 RON | 86.124 RON | 67.118 RON |
| Profit net | 2.166 RON | 3.268 RON | 3.110 RON | 1.939 RON | 1.535 RON | 4.454 RON | 4.603 RON | 1.935 RON | 4.397 RON | 2.039 RON | 2.123 RON | 558 RON | 998 RON | -5.596 RON | 4.897 RON |
Comparație cu 3607 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.534 RON |
| Total active | 23.615 RON | 26.452 RON | 29.194 RON | 28.376 RON | 30.164 RON | 36.564 RON | 41.157 RON | 44.240 RON | 48.861 RON | 51.264 RON | 54.437 RON | 53.839 RON | 52.608 RON | 27.399 RON | 31.614 RON | 200 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 1.618 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 23.615 RON | 26.452 RON | 29.194 RON | 28.376 RON | 28.546 RON | 36.564 RON | 41.157 RON | 44.240 RON | 48.861 RON | 51.264 RON | 54.437 RON | 53.839 RON | 52.608 RON | 27.399 RON | 31.614 RON | 200 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.701 RON | 21.969 RON | 25.080 RON | 27.019 RON | 28.554 RON | 33.008 RON | 37.610 RON | 39.546 RON | 43.942 RON | 45.981 RON | 48.104 RON | 48.662 RON | 49.660 RON | 24.064 RON | 28.961 RON | 200 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.914 RON | 4.483 RON | 4.114 RON | 1.357 RON | 1.610 RON | 3.556 RON | 3.547 RON | 4.694 RON | 4.919 RON | 5.283 RON | 6.333 RON | 5.177 RON | 2.948 RON | 3.335 RON | 2.653 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|