Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34534267
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FARKAS ROZALIA
Prin: FARKAS ROZALIA
Prin: FARKAS ROZALIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.500 RON
Profit net
-1.564 RON
Capitaluri proprii
32.378 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 12.787 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 883 RON | 2.230 RON | 1.357 RON | 14.353 RON | 12.900 RON | 11.200 RON | 13.750 RON | 9.800 RON | 4.500 RON |
| Profit net | -1.414 RON | 39 RON | 17 RON | 13.722 RON | 10.530 RON | 3.107 RON | 6.648 RON | 1.126 RON | -1.564 RON |
| Total active | 1.134 RON | 1.938 RON | 785 RON | 12.868 RON | 23.220 RON | 26.808 RON | 34.023 RON | 34.072 RON | 32.840 RON |
| Active circulante | 1.134 RON | 1.938 RON | 785 RON | 12.868 RON | 23.220 RON | 26.808 RON |
Comparație cu 484 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2023.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.023 RON |
| 34.072 RON |
| 32.840 RON |
| Capitaluri proprii | -1.214 RON | -1.175 RON | -1.158 RON | 12.530 RON | 23.061 RON | 26.167 RON | 32.815 RON | 33.941 RON | 32.378 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.348 RON | 3.113 RON | 1.943 RON | 338 RON | 159 RON | 641 RON | 1.208 RON | 131 RON | 462 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|