Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 oct. 2016 și 12 iul. 2017.
] Lucrari de constructii civile
Amenajare trotuare din beton armat
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34642471
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRIŢĂ CRISTIAN
Prin: CHIRIŢĂ CRISTIAN
Prin: CHIRIŢĂ CRISTIAN
Prin: CHIRIŢĂ CRISTIAN
Prin: CHIRIŢĂ CRISTIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
76.092 RON
Profit net
-2.448 RON
Capitaluri proprii
3.950 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 66.229 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.648 RON | — | 144.018 RON | 260.160 RON | 0 RON | — | — | — | — | 48.289 RON | 76.092 RON |
| Profit net | 9.895 RON | -430 RON | 72.216 RON | -19.919 RON | -44.349 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6 RON | 311 RON | -2.448 RON |
| Total active | 9.895 RON | 9.665 RON | 89.733 RON | 72.281 RON | 17.613 RON | 17.613 RON | 17.613 RON | 200 RON | 6.087 RON | 65.064 RON | 56.433 RON |
Comparație cu 139 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 430 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 9.465 RON | 9.665 RON | 89.733 RON | 72.281 RON | 17.613 RON | 17.613 RON | 17.613 RON | 200 RON | 6.087 RON | 65.064 RON | 56.433 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.895 RON | 9.665 RON | 81.881 RON | 61.962 RON | 17.613 RON | 17.613 RON | 17.613 RON | 200 RON | 6.087 RON | 6.392 RON | 3.950 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 7.852 RON | 10.319 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.672 RON | 52.483 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 3 | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|