Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34655374
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.382 RON
Profit net
-9.222 RON
Capitaluri proprii
-109.477 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 44.510 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.839 RON | 20.763 RON | 17.704 RON | 19.501 RON | 21.645 RON | 16.827 RON | 21.293 RON | 23.440 RON | 28.028 RON | 44.499 RON | 53.382 RON |
| Profit net | -3.778 RON | 2.013 RON | 2.242 RON | -11.435 RON | -11.754 RON | -16.665 RON | -15.843 RON | -15.758 RON | -18.085 RON | -11.393 RON | -9.222 RON |
| Total active | 867 RON | 2.873 RON | 2.502 RON | 180 RON | 337 RON | 474 RON | 478 RON | 191 RON | 3.269 RON |
Comparație cu 194 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 246 RON |
| 319 RON |
| Active circulante | 867 RON | 2.873 RON | 2.502 RON | 180 RON | 337 RON | 474 RON | 478 RON | 191 RON | 3.269 RON | 246 RON | 319 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.578 RON | -1.565 RON | 678 RON | -10.757 RON | -22.511 RON | -39.176 RON | -55.019 RON | -70.777 RON | -88.862 RON | -100.255 RON | -109.477 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.445 RON | 4.438 RON | 1.824 RON | 10.937 RON | 22.848 RON | 39.650 RON | 55.497 RON | 70.968 RON | 92.131 RON | 100.501 RON | 109.796 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|