Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 nov. 2021 și 14 aug. 2024.
ACHIZITIE SERVICII DE AMENAJARE PEISAGISTICA - UAT MUNICIPIUL BLAJ
Achizitie servicii elaborare documentatie D.A.L.I - Reabilitare scuar str.Petofi Sandor - Blaj
Servicii de amenajare peisagistica si proiect tehnic
Achizitie servicii de amenajare peisagistica - UAT Municipiul Blaj
Achizitie servicii de amenajare peisagistica si proiect tehnic zona IM Clain- Vasile Alecsandri
Achizitie servicii de amenajare peisagistica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34798889
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STAICU IONEL
Prin: STAICU IONEL
Prin: STAICU IONEL
Prin: STAICU IONEL
Prin: STAICU IONEL
Prin: STAICU IONEL
Prin: STAICU IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.742 RON
Profit net
-23.315 RON
Capitaluri proprii
6.398 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.318 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.743 RON | 18.160 RON | 19.720 RON | 4.585 RON | 3.898 RON | 24.616 RON | 27.325 RON | 75.213 RON | 24.566 RON | 77.936 RON | 12.742 RON |
| Profit net | 14.736 RON | 11.976 RON | 16.281 RON | 786 RON | 3.700 RON | 23.199 RON | 16.795 RON | 39.264 RON | -2.985 RON | 41.494 RON | -23.315 RON |
| Total active | 15.820 RON | 13.363 RON | 16.943 RON | 4.045 RON | 5.091 RON | 28.950 RON | 45.247 RON | 53.598 RON | 49.778 RON | 79.367 RON | 23.794 RON |
Comparație cu 126 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 15.820 RON | 13.363 RON | 16.943 RON | 4.045 RON | 5.091 RON | 28.950 RON | 45.247 RON | 53.598 RON | 49.778 RON | 79.367 RON | 23.794 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.936 RON | 12.216 RON | 16.521 RON | 1.026 RON | 4.726 RON | 27.925 RON | 44.720 RON | 52.405 RON | 49.416 RON | 69.713 RON | 6.398 RON |
|---|
| Datorii totale | 884 RON | 647 RON | 422 RON | 3.019 RON | 365 RON | 1.025 RON | 527 RON | 1.193 RON | 362 RON | 9.654 RON | 17.396 RON |
|---|