Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 mai 2019 și 16 aug. 2021.
Adapost meteorologic pt statiile meteo Varfu Omu si Buzau
ADAPOST METEOROLOGIC
Adapost meteorologic
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34847671
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IAMANDI VASILE-MANUEL
Prin: IAMANDI VASILE-MANUEL
Prin: ILIEŞ SORIN
Prin: ILIEŞ SORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
22.286 RON
Profit net
-240 RON
Capitaluri proprii
20.749 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 294.863 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.125 RON | 99.550 RON | — | 46.500 RON | 295.858 RON | 486.826 RON | 22.286 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 12.125 RON | 74.867 RON | 0 RON | 23.869 RON | 29.000 RON | 247.964 RON | -3.075 RON | -15.860 RON | -100 RON | 0 RON | -240 RON |
| Total active | 12.700 RON | 90.017 RON | 87.085 RON | 110.954 RON | 167.814 RON | 387.918 RON | 390.841 RON | 369.519 RON | 368.882 RON | 368.882 RON | 20.749 RON |
Comparație cu 133 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2021.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.600 RON |
| 3.600 RON |
| 349.624 RON |
| 13.100 RON |
| 360.993 RON |
| 360.993 RON |
| 13.100 RON |
| Active circulante | 12.700 RON | 90.017 RON | 87.085 RON | 110.954 RON | 164.214 RON | 384.318 RON | 41.217 RON | 356.419 RON | 7.889 RON | 7.889 RON | 7.649 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.325 RON | 87.085 RON | 87.085 RON | 110.954 RON | 139.954 RON | 387.918 RON | 384.843 RON | 368.983 RON | 368.882 RON | 368.882 RON | 20.749 RON |
|---|
| Datorii totale | 375 RON | 2.932 RON | 0 RON | 0 RON | 27.860 RON | 0 RON | 5.998 RON | 536 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|