Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34849648
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NĂSTASE MARIUS
Prin: NĂSTASE MARIUS
Prin: NĂSTASE MARIUS
Prin: NĂSTASE MARIUS
Prin: NĂSTASE MARIUS
Prin: NĂSTASE MARIUS
Prin: NĂSTASE MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
18.732 RON
Profit net
3.794 RON
Capitaluri proprii
11.125 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 18.482 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.276 RON | 169.682 RON | 74.886 RON | 36.083 RON | 33.332 RON | 45.269 RON | 71.991 RON | 75.297 RON | 52.638 RON | 35.523 RON | 18.732 RON |
| Profit net | 65.008 RON | 111.902 RON | 33.434 RON | 14.521 RON | 17.191 RON | 21.539 RON | 66.766 RON | 73.212 RON | 27.588 RON | 22.073 RON | 3.794 RON |
| Total active | 74.584 RON | 196.490 RON | 237.405 RON | 93.857 RON | 111.674 RON | 133.368 RON | 200.114 RON | 112.277 RON | 65.758 RON | 64.806 RON | 48.245 RON |
Comparație cu 352 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 11.369 RON |
| 5.453 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| Active circulante | 63.215 RON | 191.037 RON | 237.405 RON | 93.857 RON | 111.674 RON | 133.368 RON | 200.114 RON | 112.277 RON | 65.758 RON | 64.806 RON | 48.245 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 65.208 RON | 112.142 RON | 145.576 RON | 14.761 RON | 31.952 RON | 53.491 RON | 120.258 RON | 73.470 RON | 28.258 RON | 23.331 RON | 11.125 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.376 RON | 84.348 RON | 91.829 RON | 79.096 RON | 79.722 RON | 79.877 RON | 79.856 RON | 38.807 RON | 37.500 RON | 41.475 RON | 37.120 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|